Ознака: фотографија

Сцена

Водителката Милена објави преслатка фотографија со ќеркичката

Водителката на Утринската емисија на Канал 5, Милена Антовска со причина е отсутна од пред тв екраните и ужива во своето мајчинство.Милена неодамна се оствари во улогата на мајка и […]

Сцена

Наташа Беквалац објави фотографија од плажата каде денес ќе се венча

Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ денеска ќе се венчаат на Ибица, а на романтичната венчавка ќе присуствуваат околу 30 нивни блиски пријатели и членови на семејството.Освен што нема да се […]

Живот

Дали човекот е внатре или надвор од куќата? Одговорот ќе открие многу за вас

Овој едноставен психолошки тест ќе ви открие нешто важно.Начинот на кој го перцепирате човекот од илустрациите открива нешто за вашите мисли и вашиот карактер, што можеби било скриено. Како вие […]

Сцена

Големата лага на Чарлс и Дијана: Што ви е чудно на нивните фотографии?

Но, ова не е единствениот приказ на намерно залажување, иако без причина, смешно и бескорисно, сметаат твитерашите. Има ли штос или се работи за сексизам, или најлоштото – принцот Чарлс […]

Сцена

Анастасија објави до сега невидена фотографија од Цеца

Анастасија објави до сега невидена фотографија од ЦецаАнастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца, објави досега невидена фотографија од пејачката и напиша: Мама на мои години. Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца, објави […]

Фото

Навидум обична фотографија, но погледнете подобро…

Многу приватни фотографии кои завршиле на Интернет без сомнение завршиле во полиција, а таква е и оваа. Навидум обична женска вечер и жеснка фотографија, но во позадина ужас, две деца во […]