Ознака: хумор

Занимливости

Ако не се насмеавте денес, овие фотографии ќе ви помогнат во тоа

Иако летото е овде, многумина сè уште се чувствуваат изморено и депресивно. Можеби нема веднаш да се ослободите од овие чувства, но веселите и топли фотографии ќе ви го подобрат […]

Вести

Социјалните медиуми, хуморот, фановите, но и „хејтерите“ беа дел од темите во премиерната емисија „ОКО“

Социјалните медиуми, хуморот, фановите, но и „хејтерите“ беа дел од темите во премиерната емисија „ОКО“ на ТВ Нова со Горан Петрески.Гости во првата емисија беа Богдан Илиевски – колумнист и […]

Вицотека

Инсистираше да знае зошто ја боли задникот и доби НЕОЧЕКУВАН одговор!

Дечко инсистираше да добие одговор зошто девојката ја боли задникот. Како што бива, доби неочекуван одговор.Од премногу мешање глава боли… 🙂 Од премногу мешање глава боли… 🙂