Ознака: Јелена

Сцена

Омилениот ручек на Јелена и Тара Ѓоковиќ: какво смути пие ќерката на Ноле?

Сопругата на Новак Ѓоковиќ, често знае да ги споделува нејзините здрави оброци со своите следбеници на Инстаграм. Иако ретко можеме да ги видиме лицата на нивните дечиња Тара и Стефан, […]

Црна хроника

Дивна Карлеуша почина дома-Јелена скршена од болка

Иако Дивна Карлеуша починала околу пладне, веста за смртта на мајката на Јелена Карлеуша одекна вчера доцна попладне. Дивна Карлеуша починала дома во 12:30 часот по тешко и долго боледување, […]

Сцена

Ова е вистината за убиството на Јелена

Четири дена и беа потребни на српската полиција да открие страшен злочин во центарот на Белград.Филип Гаврановиќ кој работи со стакла, минатиот петок го убил својот најверен пријател Никола Остојиќ, […]

Сцена

Близок пријател на убиената Јелена открива: „И беше страв од годишнината на бракот“

Јелена Крсмановиќ Марјановиќ и понатаму е топ тема, а единствен осомничен за нејзиното убиство е сеуште нејзиниот сопруг Зоран, кој е во притвор.Нејзин близок пријател вели дека таа стравувала од […]

Сцена

Клучниот сведок за убиството на Јелена откри кого го видел на кобниот ден

Во високиот суд во Белград вчера беше сослушан сведок за језивото убиство во Борча, каде беше убиена ѕвездата на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ. Сведокот чиј идентитет не се открива на насипот […]

Сцена

„Цело село плачеше кога се мажеше за Зоран“-Другарка на Јелена со потресно сведоштво

„Зоран еден по еден не елиминираше од животот на Јелена. Полека ја затвараше дома, измислуваше кавги. Имаше голема команда над неа. Толку манипулираше со неа што и беше срам да […]

Сцена

Пресврт во истрагата за убиството на Јелена: Убиецот е познато лице!

  Српскиот Куир денеска пишува дека убиецот на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, ѕвездата на Гранд, конечно е познат, но ќе се чека додека да и се соопшти идентитетот на јавноста.    […]