Ознака: Џеј Зи

Сцена

Се запали имотот на Џеј Зи и Бијонсе во Њу Орлеанс

Пожар избувна во шпанско-барокната палата од 2,4 милиони долари во луксузната населба Гарденс во Њу Орлеанс, сопственост на познатата двојка Џеј Зи и Бијонсе. Сведоци велат дека биле потребни 22 […]

Сцена

БИЈОНСЕ ГО СПАСУВА БРАКОТ: „Редовно посетуваат брачен советник“

Eден од најпознатите парови во светот на шоубиз, 39-годишната пејачка Бијонсе и 51-годишниот рапер и музички продуцент Џеј Зи имаа подеми и падови во последните 13 години од нивниот брак, […]

Сцена

Нов холивудски скандал: Откриено е со кого Џеј Зи ја изневерил Бијонсе!

Откако Бијонсе признала дека песната „Sorry“ му ја посветила на сопругот Џеј Зи, сите ги интересираше само една работа – која е жената со која раперот ја изневери сопругата.Светот го […]

Сцена

Бијонси изгледа несреќно: Новости за разнишаниот брак со Џеј Зи

Мегаѕвездата не изгледа најсреќно на најновите фотки.Бијонси и Џеј Зи се фатени на дело на заеднички одмор откако се појавија гласини дека не им оди баш најдобро. Наводно, тие отишле […]

Сцена

Џеј-Зи направи афтерпарти за Бијонсе

Џеј-Зи потроши повеќе од 100 илјади фунти за организација на забава, која и ја приреди на својата сопруга Бијонсе, по повод нејзиниот настап на полувремето на американскиот Супербол.   Хитмејкерот […]