Ознака: Џеј Зи

Сцена

Нов холивудски скандал: Откриено е со кого Џеј Зи ја изневерил Бијонсе!

Откако Бијонсе признала дека песната „Sorry“ му ја посветила на сопругот Џеј Зи, сите ги интересираше само една работа – која е жената со која раперот ја изневери сопругата.Светот го […]

Сцена

Бијонси изгледа несреќно: Новости за разнишаниот брак со Џеј Зи

Мегаѕвездата не изгледа најсреќно на најновите фотки.Бијонси и Џеј Зи се фатени на дело на заеднички одмор откако се појавија гласини дека не им оди баш најдобро. Наводно, тие отишле […]