ТЕШКА НЕСРЕЌА: Двајца мажи и една жена загинале во комбе!

Tри личности загинале во сообраќајна несреќа која се случила околу 1-20 часот во Шангајската улица во Батајница, изјавил утрово потпаролот на Итната помош Нада Мацур.Погинале двајца мажи на возраст од 35 години и женска личност стара околу 30 години. Тие биле во комбето, а според првите сознанија, несреќата се случила откако возилото удрило во бандера, објаснува потпаролот на Итната помош.Погинале двајца мажи на возраст од 35 години и женска личност стара околу 30 години. Тие биле во комбето, а според првите сознанија, нес

Пронајдете не на следниве мрежи: