Три секси игри кои секогаш ги возбудуваат мажите

Loading...

Мажите сакаат возбуда. Пружете му возбудување секогаш и секаде и ќе остане засекогаш со вас.
Сексот е игра затоа треба вешто да играте. Не дозволувајте монотонијата да завладее во вашиот секс.
Ова се три трика од кои мажот ќе посака уште.
1.Долна облека
Секси гаќичките може да бидат силно женско оружје. Одолговлекувајте при нивно соблекување, тоа дополнително ги возбудува. Продолжете ја предиграта и ќе имате подобар секс.
2.Јазик
Моќта на оралниот секс никогаш нема да избледи. Доколку сакате да го постигнете максимумот користете го јазикот. Јазикот е клучен при распламнување на страста во кревет.
3.Мастурбација
Жените кои се сигурни во себе немаат проблем со мастурбацијата. Па искористете го ова моќно оружје. Галењето пред партнерот може да ви донесе подобар секс, и многу повеќе возбуда кај мажот.Мажите сакаат возбуда. Пружете му возбудување секогаш и секаде и ќе остане засекогаш со вас.

loading...