Вељко „ја откачил“ Маша, бидејќи ја навредувала Анастасија!

Loading...

Вељко Ражнатовиќ пред 2 недели ја заврши врската со Маша Терзиќ, и тоа кога пронашол пораки во кои таа неговата сестра Анастасија ја нарекува со погрдни зборови што Вељко страшно го изнервирало и и раскинал. 
Имено синот на Цеца, случајно ги видел пораките, после што веднаш и раскинал на Маша.
„Откако ја обновија врската, никој не мислеше дека тие двајца толку брзо ќе раскинат. Вељко пред две недели случајно ги виде пораките кои ги пишувала Маша и се шокираше.“

Всушност, Маша, при разговор со една личност на најлош можен начин ја навредувала Анастасија. Кога се прочитал Вељко пребледел, бидејќи не можел да поверува дека неговата девојка на тој начин ја навредува неговата сестра. Вељко најмногу на свет ги сака мајка му и сестра му затоа овој потег на Маша многу го налути, вели извор близок на черката на Звездан Терзиќ.

„Истиот момент кога видел што Маша навистина мисли за неговата сестра, Вељко решил да стави крај на нивната врска. Таа не знаела како да ги објасни пораките особено дека таа самата ги испраќала. Синот на Цеца веднаш ја остави, и повеќе не сака ни да слушне за неа. Тој сега се забавува по клубовите, и постојано го брка некоја нова девојка“ – вњли изворот.
За потсетување, Вељко и Маша ја започнаа врската пред неколку месеци, а колку се заљуби Вељко во неа, покажува и истетовираната реченица на неговото тело: „Во нејзината насмевка гледам нешто поубаво од ѕвездите“ и датумот на раѓање на неговата поранешна девојка и сестра му.  
Имено синот на Цеца, случајно ги видел пораките, после што веднаш и раскинал на Маша.
„Откако ја обновија врската, ник

loading...
Loading...