Видео: Атракција од забивање на Перо Антиќ

Екипата на Антиќ на домашен терен беше поуспешна од екипата на Перистери, конечниот исход од овој меч беше неверојатни 105 за домаќините наспроти 57 за гостите, во одличниот резултатски и играчки исход за Олимпијакос целосно се вклопи и нашиот Перо Антиќ, погледнете го одличното забивање и атракција на нашиот кошаркар.

Извор: Курир.мк
 Екипата на Антиќ на домашен терен беше поуспешна од екипата на Перистери, конечниот исход од овој меч беше неверојатни

Пронајдете не на следниве мрежи: