Видео: Целосно гол „мувал“ девојки низ град!

Loading...

Овој маж направи нешто што не би се осудил да го направи некој друг маж: „мувал“ девојки по град целосно гол! А имал и ерекција.Фреди Фархер е вистински храбро момче, во тоа ќе се уверите доколку го погледнете видеото.
Се одлучил во свој „Remi Gajar” фазон да сними   видео кое има многу прегледи.
Фреди  тргнал во град да мува девојки целосно гол.
-Сакав да направам некое лудо видео, почувствував голема леснотија кога го правев видеото.А знаете што: во средно ми беше срам да се туширам пред другите момци, изјавил тој.

 

loading...
Loading...