Видео: Долната облека на Роналдо!

Роналдо од неодамна стана и моден креатор!Притоа, првата колекција која ќе го носи неговиот потпис е направена во соработка со дизајнерот Ричард Чаи кој живее и работи во Њујорк.
Оваа серија долна облека е наменета за млади момчиња. Сите модели, бои и материјали се одбрани од страна на Роналдо.
Серијата е наменета за сите момчиња кои се фанови на фудбалскиот клуб Реал Мадрид, па затоа во рекламата е вклучено и момчето Хектор кое е страстен обожавател на овој клуб.
Видеото погледнете го на следната страна…

 

 Притоа, првата колекција која ќе го носи неговиот потпис е направена во соработка со дизајнерот Ричард Чаи кој живее и

Пронајдете не на следниве мрежи: