Видео: Џон Леџенд на сите ја покажа жена му топлес!

Loading...

Криси и Џон се пар кој на социјалните мрежи сакаат да покажат што чувствуваат еден за друг. Заедно се од 2007 година, а во септември минатата година се венчаа. Таа позираше за „Sports Illustrated“ и не е изненадување дека Криси Теиген (28) многу добро се снаоѓа пред камера.

Парот на Инстаграм објави фотографија на која Криси е топлес додека ја држи нејзиниот сопруг Џон Леџенд (35).

Се чини дека уживаат додека се обидуваат да научат како да објават видео на социјалната мрежа.

Криси и Џон се пар кој на социјалните мрежи сакаат да покажат што чувствуваат еден за друг. Врската ја започнале 2007 година, а се свршиле 2011 година. Изгледа дека и четири месеци после венчавката се во фаза на меден месец. Таа позираше за „Sports Illustrated“ и не е изненадување дека Криси Теиген (28) многу добро се снаоѓа пред камера.

loading...
Loading...