Видео: Две полицајки се истепаа среде раскрсница

Две полицајки добија отказ откако се истепаа среде прометна раскрсница во градот Тангшан.
Причината за тепачката не е позната, а за да се раздвојат овие две кинески полицајки морала да интервенира и трета колешка. Целата ситуација ја снимил мотоциклист кој потоа видеото го ставил на Јутуб.
Полицијата во Тангшан потврдила дека полицајките биле отпуштени од работа.
Погледнете уште една жестока женска тепачка на следниот ЛИНК Две полицајки добија отказ откако се истепаа среде прометна раскрсница во градот Тангшан.

Пронајдете не на следниве мрежи: