Видео: Еве што ги очекува нашите противници во Словенија

Да се потсетиме на фантастичната партија на нашиот репрезентативец Бо Меккејлеб на мечот со НБА тимот Бостон Селтикси.Незадржлив и незапирлив…
kurir.mkНезадржлив и незапирлив…

Пронајдете не на следниве мрежи: