Видео: Го шокираше цел свет: Погледнете го настапот на Мајли Сајрус за доделувањето на MTV наградите!

Loading...

Контроверзна и необична како и секогаш Мајли и овој пат успеа да ја остави својата публика со „подотворена уста“.Погледнете го нејзиниот настап за доделувањето на MTV наградите…

 
Погледнете го нејзиниот настап за доделувањето на MTV наградите…

 

loading...
Loading...