Видео: Гол обожавател ја повлече Бијонсе од сцената!

За време на нејзиниот настап во Сао Паоло,Бразил во неделата вечер, Бијонсе беше повлечена од сцената.За време на нејзиниот настап во Сао Паоло,Бразил во неделата вечер, Бијонсе беше повлечена од сцената. Фанот успеа да ја зграби со двете раце и да ја повлече од бината пред да реагира обезбедувањето и да ја врати. Бијонсе пееше клекната близу до публиката со што му ја олесни работата на лудиот фан.
За сета среќа обезбедувањето брзо реагираше, веднаш ја вратија на бината, а ѕвездта продолжи да пее.
„Се е во ред“, рече Бијонсе и продолжи со концертот.
Повеќе на: ТЗМ.МКЗа време на нејзиниот настап во Сао Паоло,Бразил во неделата вечер, Бијонсе беше повлечена од сцената. Фанот успеа да

Пронајдете не на следниве мрежи: