Видео: „Хурем“ новата песна на Северина!

Loading...

На својот Фејсбук профил Северина ја објави својата нова песна!- Сакав со оваа песна да им се заблагодарам на моите фанови. Среќна сум што заедно се веселиме и радуваме на концертите. Мислам дека за песната го имаме најубавиот спот на овие простори. Уживајте во новата песна и спот“, напиша Северина на нејзината Фејсбук стрница.
Преслушајте ја „Хурем“ на следната страна!

 
 
– Сакав со оваа песна да им се заблагодарам на моите фанови. Среќна сум што заедно се веселиме и радуваме на конц

loading...
Loading...