Видео: и подарив на девојка ми ужасен подарок, видете како реагираше таа

Loading...

Минатата недела беше празникот на вљубените,  па популарниот американски шоумен Џими Кимел, реши да се пошегува малку на оваа сметка.
Tој во своето шоу побара од своите гледачи да и подарат на својата девојка/сопруга нешто што таа апсолутно не би го посакала, да ја снимат нејзината реакција, а потоа видеото да го постават на Јутуб, со назнака: „Џими Кимел, јас и подарив на девојка ми ужасен подарок, видете како реагираше таа“.
Имаше различни подароци, од детергент, до гуштер. Погледнете ги најинтересните реакции.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Минатата недела беше празникот на вљубените,  па популарниот американски шоумен Џими Кимел, реши да се пошегува м

loading...
Loading...