Видео: Исфрлениот Славко носеше маица со натпис „Косово е Србија“

Loading...

Славко вчеравечер ја напушти куќата на Големиот Брат.
Тој заедно со Венди и Анета беше директно номиниран, поради договорот што тие го имаа за номинациите. Тоа во куќата е најстрого забрането.
Тој откако слушна дека е исфрлен од куќата, над маицата што ја носеше облече црвена маица со натпис „ Косово е Србија“.
Па токму со таа маица ја напушти куќата и седна наспроти Маријана, која имаше краток разговор со него.
Продукцијата воопшто не реагираше на овој гест на глумецот.
Погледнете како тоа изгледаше:Славко вчеравечер ја напушти куќата на Големиот Брат.
Тој заедно со Венди и Анета

loading...