Видео: Џенифер Анистон открива: Како станав совршена стриптизета

Тој ден јадев само овошје и зеленчук, основни протеини и кељ. Кога имав потреба за грицкање, наместо компирчиња јадев чипс од кељ – се доверува Анистон.Припремата за секси сцената во која бившата сопруга на Бред Пит изведува стриптиз, барала сериозни мерки.
-Тој ден јадев само овошје и зеленчук, основни протеини и кељ. Кога имав потреба за грицкање, наместо компирчиња јадев чипс од кељ – се доверува Анистон.
Прочитајте повеќе и погледнете го видеото на ТЗМ.МКПрипремата за секси сцената во која бившата сопруга на Бред Пит изведува стриптиз, барала сериозни мерки.
-Тој ден јадев само овошје и зеле

Пронајдете не на следниве мрежи: