Видео: Ја скина „пајажината“ од аголот!

Loading...

Фантастичен погодок во Холандија.Играчот на холандска Спарта од Ротердам, Стив Петерс, постигна фантастичен погодок од слободен удар на дуелот со „Б“ тимот на ПСВ.
 
Питерс „стрелаше“ кај „пајажината“, УСПЕШНО!
Видеото погледете го на sport365.mkИграчот на холандска Спарта од Ротердам, Стив Петерс, постигна фантастичен погодок од слободен удар на дуелот со „Б“ тимот на ПСВ.

loading...
Loading...