Видео: Како едно набилдано момче отвара шише со вода?!

Loading...

Не за џабе рекле дека „изгледот лаже’!
За време на бејзбол натпреварот помеѓу Канзас Сити и Њујорк Метс, еден од присутните гледачи го замоли ова развиено момче да му го отвори шишето со вода.
Погледнете го видеото на ТЗМ.МКНе за џабе рекле дека „изгледот лаже’!
За време на бејзбол натпревароНе за џабе рекле дека „изгледот лаже’!

loading...
Loading...