Видео: Кание тотално полуде, обидувајки се да побегне од папараците удри со глава во знак

Loading...

Кание Вест и Ким се шетале низ Беверли Хилс кога во одреден момент ги забележале папараците.
Тој обидувајќи се да ги избегне фотографите ја спуштил главата , па удрил со неа во знак.
После тоа, потполно ја изгубил контролата и почнал да ги напаѓа папараците. Тие уплашени почнале да се извинуваат.
Погледнете го видеото!
 

 Кание Вест и Ким се шетале низ Беверли Хилс кога во одреден момент ги забележале папараците.

loading...