Видео: Клои Кардашијан „одлепи“ во клубот!

Loading...

Клои и кошаркарот Ламар Одом се венчаа 2009 година, а минатата година одлучија да се разведат. Реалити ѕвездата била излезена на забава со раперот Д-Гамеом и мајка и Крис. Иако многумина после пропаднатиот брак би „умреле од тага“, се чини дека Клои Кардашијан одлучила да ја игнорира потиштеноста. Реалити ѕвездата решила да се опушти во една дискотека, уживајќи во друштво на раперот Д-Гамеа почнала провокативно да игра и ја кренала атмосферата до максимум.

„Вистински неред сум. Сама себе успевам да си се насмеам“ – напишала Клои под видеото кое го објавила.
Со неа на забавата била и нејзината мајка Крис (58) која после 22 години брак се развела со Бруз Џенер. 
I'm a mess! LOL at least I make myself laugh! Иако многумина после пропаднатиот брак би „умреле од тага“, се чини дека Клои Кардашијан одлучила да ја игнорира потиштеноста. Реалити

loading...
Loading...