ВИДЕО: Куче НАТРТИ пијан човек среде улица!

Loading...

Среќа во несреќа за човекот од видеото е што бил пијан. Во видеото кое кружи на социјалните мрежи се гледа човек кој најверојатно претерал со алкохолот и паднал покрај клупа во парк.Тоа го искористи едно куче скитник, кое му пријде зад грб и ја „задоволи својата потреба“.
Се тврди дека ова видео настанало во Босна.
Погледнете го видеото:
 

Nikad nemoj spavati vani pijan hahahah pogotovo ne u Bosni hahahaUživo sa balkanskih ulica (y)
Posted by Uživo sa balkanskih ulica on Tuesday, February 23, 2016

Тоа го искористи едно куче скитник, кое му пријде зад грб и ја „задоволи својата потреба“.
Се тврди дека ова видео настанало во

loading...
Loading...