Видео: Лудо возење во Ферари 458 Спајдер

Loading...

Можеби некои од вас веќе го имаат искусено чувството како изгледа да се возиш во Ферари 458 Спајдер, но може не сте осетиле како изгледа да возите Ферари 458 како „луди“?
Ова видео навистина ќе им се допадне на сите љубители на жестоки автомобили и врвна удобност, особено на обожавателите на Ферари.
Возете безбедно!
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24. 

loading...
Loading...