Видео: Македонка главен лик во реклама за Мекдоналдс

Loading...

Главниот рекламен лик за финскиот Мекдоналдс е нашата Мартина Тасевска . Убавата Македонка која плени на светската модна сцена изгледа неодоливо.
Оваа несекојдневна убавина веќе 5 години чекори на модната писта  и носи креации на најпознатите светски модни имиња.
Инаку живее во Мајами каде ужива на прекрасна плажа, тропска клима и е дел од сите големи настани од светот на модата, филмот и уметноста.
А, како изгледа во рекламата за Мекдоналдс од Финска погледнете во видео записот во продолжение.
Изор: Курир 
 
Главниот рекламен лик за финскиот Мекдоналдс е нашата Мартина Тасевска . Убавата Македонка која плени на светската модна сцена изгледа неодоливо.

loading...
Loading...