Видео: Македонска пратеничка падна од бината за време на конгресот на НСДП!

Loading...

Соња Мираковска од НСДП, се чувствува добро и утре ќе биде пуштена на домашно лекување, по падот од бината, каде што се одржуваше Конгресот на партијата, јавува А1он.Ова за порталот го потврдуваат од НСДП, по денешниот несреќен случај, кога присутните на 3-от Конгрес на НСДП кој се одржуваше во хотелот Александар Палас останаа вчудоневидени кога Мираковска станувајќи од столицата да се упати кон говорницата наеднаш падна и исчезна зад бината.Ова за порталот го потврдуваат од НСДП, по денешниот несреќен случај, кога присутните на 3-от Конгрес на НСДП кој се о

loading...
Loading...