Видео: Новиот скандалозен спот на Енрике „мелем за очи“ на гледачите!

Loading...

Енрике Инглесијас со новиот спот за песната „I’m a freak“.Тој секогаш важеше за најемотивниот пејач чии песни секогаш биле полни со романтика и сензуалност,но овој пат не изненади..
Новиот спот е преполн со девојки во долна облека со кои танцува и се бакнува. Името на новиот албум на овој уметник е „Sex and Love“.
Погледнете го видеото…

Тој секогаш важеше за најемотивниот пејач чии песни секогаш биле полни со романтика и сензуалност,но овој пат не изненади..
Новиот спот е п

loading...
Loading...