Видео: Обожавател му го прегрна меѓуножјето на Леонардо Ди Каприо

Loading...

Актерот Леонардо Ди Каприо доживеа вистинска непријатност кога на филмскиот фестивал во Санта Барбара го нападна непознат обожавател. Имено, додека Ди Каприо даваше автограми, обожавателот успеал да ја пробие заштитната ограда и да го прегрне меѓуножјето на актерот.

Иако актерот се разбра како шега, на обезбедувањето на фестивалот не им беше забавно, па набрго го тргнаа обожавателот од нозете на актерот. 
Имено, додека Ди Каприо даваше автограми, обожавателот успеал да ја пробие заштитната ограда и да го прегрне меѓуножјето на актерот.

loading...
Loading...