Видео: Ова е навистина најдобрата реклама некогаш направена! Подгответе се за насмевка!

Loading...

Минатата недела се појавија рекламите од Супер Бол, но ние мислиме дека оваа од пивото Бад Лајт е најдобра! Ќе ви се допадне!Бад Лајт – совршено пиво за да се пронајдете во лимозина со згодни девојки и реге диџеј, потоа да сретнете неколку познати ѕвезди во лифт или на улица како ве поздравуваат, за да заминете на забава во придружба со непознати преубави близначки, а и сите останати присутни имаат свој близнак.

Таму ве пречекува Арнолд Шварценегер со понуда да одиграте една партија пинг-понг. По завршетокот на мечот прославувате на концерт на Уан Репаблик. 
Бад Лајт – совршено пиво за да се пронајдете во лимозина со згодни девојки и реге диџеј, потоа да сретнете неколку познати ѕвезди во лифт или

loading...
Loading...