Видео: Ова се „прекрасните“ вокални способности на Вејн Руни!

Во јавноста излезе видео по концертот на популарниот пејач Ед Ширан.Имено, фудбалерот на Манчестер Јунајтед реши да отпее нешто на забавата после настапот на англискиот пејач.
Иако на неговиот клуб не му одговараат резултатите во Премиер Лигата, капитенот на Манчестер Јунајтед, се реши да се забавува. Сепак, му предложуваме да се држи до фудбалот и да го остави пеењето.  
Имено, фудбалерот на Манчестер Јунајтед реши да отпее нешто на забавата после настапот на англискиот пејач.
Иако на неговиот клуб не му одг

Пронајдете не на следниве мрежи: