Видео: Памела Андерсон се соблече гола за животните!

Loading...

Поранешната Baywatch згодна девојка, ни е позната по своето извајано тело во црвените бикини, но сега Памела Андерсон се соблече во бурлеско стил за ПETA, организација која се бори за правата на животните.Оваа реклама синоќа се појави првпат на Денот на вљубените.
Погледнете…

 
Оваа реклама синоќа се појави првпат на Денот на вљубените.
Погледнете…

 

loading...
Loading...