Видео: Пенелопе го покажа она што секој маж сака да го види!

Шпанската актерка Пенелопе Круз во филмот „Venuto al Mondo“, го покажа она што сите мажи би сакале да го видат.
Таа е една од најубавите актерки во светот. Многу мажи воздивнуваат кога ќе ја видат.
Во новиот филм , таа сними секси сцени со Емилио Хишем, кои не би оставиле никого рамнодушен.
Пенелопе во недела ќе полни 39 години, но и понатаму има фантастично тело на кое може да и завидуваат многу девојки. Со оглед на тоа дека е повторно бремена, можеби ова ќе биде последниот филм во кои ќе ја гледаме следните неколку години.
Во филмот таа е самохрана мајка која оди со својот син тинејџер во Сараево, местото каде што неговиот татко починал пред 16 години.
 Шпанската актерка Пенелопе Круз во филмот „Venuto al Mondo“, го покажа она што сите мажи би сакале да го в

Пронајдете не на следниве мрежи: