Видео: Погледнете како Цеца го расплака својот шминкер!

Цеца го прекина својот одмор за да присуствува на роденденот на својот пријател Душан Лазиќ.
Притоа, пејачката на својот шминкер му приреди вистинско изненадување кога му ја отпеа песната Ja ću prva”. Ова е доказ дека Цеца навистина им посветува внимание на сите луѓе кои и се блиски.
Како сето тоа изгледа погледнете во видеото на следната страна!
 

Пронајдете не на следниве мрежи: