Видео: Погледнете како „се искрши“ оваа глумица на Оскарите 2014

Loading...

Џенифер Лоренс, која беше номинирана за најдобра споредна женска улога во филмот American Hustle успеа да „се сплетка“ на црвениот тепих…Џенифер падна и на минатогодишното доделување на оскарите додека се качуваше на сцената, па оваа година бараше специјален фустан од Диор за да одбегне ваква непријатност, но, погледнете што се случи…

 

Џенифер падна и на минатогодишното доделување на оскарите додека се качуваше на сцената, па оваа година бараше специјален фустан од Диор за да одбе

loading...
Loading...