Видео: Сања во новиот спот на Слаткар?

Loading...

Со видео спотот за првата песна во која тој не пцуе, продолжува и успешанта кариера на контроверзниот рапер.  Притоа, во  новата песна Слаткар пее „Добро да е“: panta rei – животот продолжува.
Исто така, очигледно помина времето кога таблоидите беа полни со скандалите околу Сања и Слаткар.
Врската помеѓу познатиот македонски рапер Марко Маринковиќ и поранешната Мис Македонија и манекенка, Сања Николиќ очигледно конечно е во најдобар ред.
Во видеото, покрај неговите пријатели и колеги, на кратко се појавува и Сања. Иако не ѝ го гледаме ликот, таа ужасно потсетува на Сања. Погледнете го новиот видеоспот и проценете и сами.Со видео спотот за првата песна во која тој не пцуе, продолжува и успешанта кариера на контроверзниот рапер. &nbs

loading...
Loading...