Видео: Се снима документарен филм за Фифи

Loading...

Најпрво се пријави на музичкото реално шоу „ Х Фактор“, а потоа за Фифи се сними и документарен филм.Помисливте дека го снема? – се лажете!
Фифи не престанува да ја изненадува публиката. Најпрво се пријави на музичкото реално шоу „Х Фактор“, а потоа за Фифи се сними и документарен филм во кој се зборува за љубовта кон музиката, за тоа како е да се биде различен од другите и како Фифи се снаоѓа во нашата 
Како што може да се види од трејлерот, станува збор за одличен документарец кој е прв од ваков тип во Македонија и сигурно ќе привлече и многу внимание.  Филмот е во режија на Ана Јакимовска, а за камерата е задолжен Бранко Костески.
Погледнете го видеото на ТЗМ.МКПомисливте дека го снема? – се лажете!
Фифи не престанува

loading...
Loading...