Видео: Секој маж сака ваков афродизијак

Loading...

Оние кои го гледале филмот „Од самрак до зори“, сигурно првото нешто на кое ќе се сетат е танцот на сексипилната Селма Хаек.
Таа дефинитивно, со своите заводливи облини и движења ги остави сите без здив во просторијата, а и оние пред екраните.
По овој заводлив танц на Селма, секој маж ќе се согласи дека тоа е вистински афродизијак за него, одлична предигра, сексипилна музика во позадина, која најавува луд и незаборавен секс.
Погледнете го танцот на Селма, кој за девојките може да биде инспирација како да го заведат својот партнер, а за мажите само уште едно големо задоволство.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Оние кои го гледале филмот „Од самрак до зори“, сигурно првото нешто на кое ќе се сетат е танцот на сексип

loading...