Видео: Секси Анастасија: – Не носам гаќички вечерва!

Моделот Анастасија Будиќ, воедно и членката на групата „Моделс“ и тоа како знае да го сврти вниманието кон себе.Моделот Анастасија Будиќ, воедно и членката на групата „Моделс“ и тоа како знае да го сврти вниманието кон себе.
Атрактивната моделка, која ќе биде дел од петтиот серијал на популарното риалити шоу Фарма, во  студиото  гостуваше во провокативно фустанче кое ги открива сите нејзини добро познати атрибути.
На прашањето на новинарите дали носи долен веш, Анастасија одговорила:
– Не носам гаќички вечерва.
Таа уште додаде дека не е заљубена, но ако тоа се случи на Фарма ќе им се препушти на страстите. Како што самата кажува, кај неа се се случува спонтано па така и сексот со љубовта.
Погледнете го видеото на ТЗМ.МКМоделот Анастасија Будиќ, воедно и членката на групата „Моделс“ и тоа ка

Пронајдете не на следниве мрежи: