ВИДЕО: Секси Ронда судијата го „скрши“ од ќотек!

Актуелната светска шампионка во бантам категоријата во УФЦ, Ронда Роузи, беше специјален гостин во борбата на кечери и имаше прилика да претепа еден маж.Ронда му беше гостинка на познатиот борач Рок, чие вистинско име е Двејн Даглас Џонсон. На овој настан присуствуваа 70.000 луѓе, кои го скандираа името на познатата шампионка.
Популарниот Рок се бореше против Стефани Мекмехон и борачот со името „Трипл Икс“. Ронда и Рок со заеднички сили физички ги претепале нивните противници.
Со ова, Ронда покажа дека може да се бори и против маж.Ронда му беше гостинка на познатиот борач Рок, чие вистинско име е Двејн Даглас Џонсон. На овој настан присуствуваа 70.000 луѓе, кои го скандираа и

Пронајдете не на следниве мрежи: