Видео: Северина знае како да лиже

Loading...

Заводливата Северина и понатаму изненадува со својот сексипил и способностите кои ги поседува. 
Овој пат таа сними провокативна реклама за сладолед, каде што танцува, заводливо лиже сладолед, флертува со камерите и се соблекува.
Северина со своите движења и минималната облека, дефинитивно ја запали публиката. Заводливата Северина и понатаму изненадува со својот сексипил и способностите кои ги поседува. 

loading...
Loading...