Видео: Славната пејачка ја исмејаа поради новата фризура

Loading...

Пејачката Alicia Keys ја покажа својата нова фризура на концертот Good Morning America во Њујорк која на многумина не им се допадна.По Бијонсе, и Алиша Кис ја шокираше јавноста со нова, кратка фризура. Но за разлика од првата пејачка, Алиша се најде на мета на критики.
Многу ја споредија со Lloyd Christmas , ликот од филмот „Глупавиот и поглупавиот“ кој го глумеше Џим Кери, а на Твитер ја споредуваа со Mr. Spock од Star Trek и Moe од The Three Stooges.По Бијонсе, и Алиша Кис ја шокираше јавноста со нова, кратка фризура. Но за разлика од првата пејачка, Алиша се најде на мета на критики.
М

loading...
Loading...