ВИДЕО: Сте виделе ваков забавен пасош ?

Иако новите фински пасоши се пуштени во промет во текот на 2012 година, дури неодамна добија внимание какво што заслужуваат.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Иако новите фински пасоши се пуштени во промет во текот на 2012 година, дури неодамна добија внимание какво што заслуж

Пронајдете не на следниве мрежи: