Видео: Успеа да земе телефонски број од СЕКОЈА девојка – погледнете како

Loading...

Толку книги, статии и филмови за тоа како да освоите девојка или барем да договорите еден состанок, а на овој дечко се тоа му оди од рака. Погледнете го видеото на неверојатниот Дон Жуан.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Толку книги, статии и филмови за тоа како да освоите девојка или барем да договорите еден состанок, а на овој дечко се

loading...