ВИДЕО: Жените полудеа по Шпанецот кој готви во долна облека!

Некогаш делува дека интернетот е место исполнето со тажни и исцрпувачки приказни. Но, понекогаш нуди и голи готвачи!Ви го претставуваме Франко Нориега, готвач којшто сака да готви пред камерите по долна облека.
Со потекло од Перу, Франко се преселил во Њујорк Сити во 2007 година за да стане актер и студирал на американската Академија за драмски уметности. И воопшто не изненадува што започнал кариера како манекен.
Во еден момент, Франко одлучил да ја комбинира неговата љубов кон храната и моделингот во 2014 година, откако бил на часови по кулинарство.
Оттогаш, Франко отвори ресторан и на Јутјуб споделува рецепти додека готви само по долна облека:Ви го претставуваме Франко Нориега, готвач којшто сака да готви пред камерите по долна облека.
Со потекло од Перу, Франко се преселил во Њу

Пронајдете не на следниве мрежи: