Видео:Како до холивудски изглед

Ако сакате вашето тело да изгледа како некои холивудски ѕвезди, погледнете ги советите на Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор на славните. Таа ги обликува телата на Мадона, Гвинет Палтру, Џенифер Лопез, Шакира и многу други.Ако сакате вашето тело да изгледа како некои холивудски ѕвезди, погледнете ги советите на Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор на славнит

Пронајдете не на следниве мрежи: