Викенд хороскоп 20.09-21.09.2014

Loading...

Викенд хороскоп 20.09-21.09.2014.Овен
Многу романтични средби. Но вие на се ќе се обидете да најдете некоја маана. Слободното време посветете му го на семејството. 
Бик 
Овој викенд сексуалната енергија ќе ви биде нагласена. При решавањето на проблемите потпрете се на пријателите. Во секој човек има нешто добро пронајдете го.
Близнаци
Бидете спокојни во комуникацијата со семејството. Не се обидувајте по секоја цена да го наметнете вашиот став. Ве очекува луда забава. 

 
Рак
Ќе поминете прекрасно време со вашата сакана личност. Уживајте овој викенд и заборавете на работните обврски. Но внимавајте на финансиите. 
Лав
Бидете претпазливи викендов е можна неочекувана средба која ќе биде многу непријатна. Ѕвездите ви препорачуваат отворен разговор само на тој начин ќе ги решите проблемите. 
Девица
Не треба да заборавите дека работите ќе дојдат на свое место но во свое време. Не ги форсирајте работите. Ќе имате многу проблеми. 

 
Вага
Овој викенд очекувајте многу контакти со личности од спротивниот пол.Но бидете претпазливи и направете добар избор.  
Скорпија
Бидете внимателни кон случајните запознавања. Луѓето кои овој викенд ќе ги запознаете можеби и не се такви какви што се претставуваат. 
Стрелец
Ве очекуваат неочекувани и лоши вести овој викенд. Размислете добро сега се ви се чини многу лошо но….со текот на времето се ќе се среди. 

 
Јарец
Овој викенд ќе го поминете релаксирано и едноставно нема да сакате да правите ништо. Но тоа ќе се одрази на вас во понеделник.
Водолија
Овој викенд ќе се самосожалувате во љубовта. Ќе има и недостаток од разбирање од семејството. Ѕвездите препорачуваат добро да планирате. 
Риби
Овој викенд се ќе гледате преку розови очила и нема да ги забележувате мааните на другите луѓе, тоа подоцна скапо ќе ве чини. Овен
Многу романтични средби. Но вие на се ќе се обидете да најдете некоја маана. Слободното време посветете му го на семе

loading...
Loading...