Влатко Гроздановски и сопругата ЗАНЕМУВАЧКИ СВАДБАРИ

Најпосакуваниот фудбалер од редовите на Вардар Влатко Гроздановски во јуни 2016 ја официјализираше врската со љубената Христина Мицевска.
Тие периодов уживаат во семејната хармонија и постојано не честат со прекрасни фотографии од брачниот живот на социјалните мрежи.
Деновиве парот беше на свадба кај свои пријатели и за оваа пригода тие изгледаа како од црвениот килим. Класичниот костум на Влатко е совршен, но фустанот на Христина е тој што ги мами погледите.
Манекенката облече долга црвена тоалета што ја истакна нејзината витка линија.
Најпосакуваниот фудбалер од редовите на Вардар Влатко Гроздановски во јуни 2016 ја официјализираше врската со љубената Христина Мицевска.
Т

Пронајдете не на следниве мрежи: