Во вагината сокрила вреќичка пари: Еве што се им се заглавило на луѓето во телесните празнини!

Loading...

Луѓето пикале различни предмети во своите уши, нос, грло, па дури и во вагината, пенисот и ректрумот, и со тоа направиле најнобичаен список, а можеби и најдобриот. На крајот на секоја година се прават ретроспективи на случувањата и осврт на најважните случувања кои значително влијаеле на текот на историјата. Но, можеби оваа листа сепак највеќе ќе ве насмее, изненади, а некои дури и ќе ги загрижи. Американската база на податоци за итни интервенции ги открила овие неверојатни детали за човековата лудост и глупост, но и за проблемите и неволјите.Ова се најчудните предмети кои на разни начини доспеале во телесните празнини на луѓето.
Уво
Многумина го ризикувале оштетувањето на својот слух бидејќи во ушната школка им завршил сапун, освежувач за воздух, клуч, антена за воки-токи, дијамант. Бубица, тампон, сјај за усни, хартиени марамици, штраф исто така им задале мака на докторите и нивните пациенти.
Нос
Во ноздрвите оние најсмелите се обиделе да сместат минијатурен пак за хокеј, пластично око, мастика, сунѓер, а можеби најсмешниот пример е човек кој користел метална закачалка за да убие пчела, која за време на акцијата му завршила во носот.
Грло
Во просториите за итна помош се појавиле и оние кои се обиделе да проголтаат закачалки, играчки, мали пластични ајкули, пластична вилушка, опрема за скара, термометар, сребрен божиќен украс, колаче завиткано со целофан и помфрит со фолија. Доказ дека такво нешто може да се случи сосем непланирано е жена која додека држела копче во раката го проголтала.
Нема да ви се верува што и извадиле од вагината на оваа жена

 
Пенис
Мажите имале доста проблеми со работи кои се заглавиле во нивните полови органи, што сигурно е многу болно. Гумено црево, пластична лажица, молив, игла, волна, па дури и шајка која долго патувала до каналот за мокрење на несреќниот човек. Еден најекстремните случаи е момче чија девојка не се снашла добро за време на сексуални игри, па кондомот завршил во неговиот пенис за време на орално задоволување и стимулација.
Вагина
Во половиот орган на некои жени се пронајдени необични работи што било едно непријатно искуство за време на интервенција, но и по неа. Од вагината се вадени игли за плетење, топки за билјард, моливи, голема количина песок, кесичка кристал мет, батерии, монети, ножеви, сунѓери, затнувач за када, „топчиња за оргазам“. Една жена дури ставила во себе вреќичка со пари, за да ги сокрие парите од сопругот.
На следниот линк прочитајте што се им се заглавило на луѓето за време на сексуални односи
Ректум
Кога се работи за аналниот отвор, ова е место каде се наоѓал најголемиот спектар, за кои не сте ни помислиле дека е можно да се сместат „таму позади“ со оглед на димензиите во однос на пречикот на ректумот. Меѓу нив се дршки за четкички за заби, цевки, клучеви, чаши за жесток пијалок, палки за тапани, штипка за мраз, моливи, свеќи, освежувачи за простории, шишиња од шампон, топки за голф, метален држач за толаетна хартија и лименки.Ова се најчудните предмети кои на разни начини доспеале во телесните празнини на луѓето.
Уво
Многумина го ризикува

loading...
Loading...