Вознемирувачко видео: Ајкула напаѓа тинејџерка!

Бруни Гоби(18) започнала да се дави на плажата Боа Виагем во Бразил. Спасувачите, се обиделе да ја извлечат од вода, но ја нападнала ајкула и притоа и нанела повеќе повреди на левата нога!Спасувачите некако успеале да ја извлечат на брегот и веднаш е пренесена во болница , каде што починала од повредите.
Според големината на повредите, експертите сметаат дека тинејџерката била нападната од бик ајкула!
Спасувачите некако успеале да ја извлечат на брегот и веднаш е пренесена во болница , каде што починала од повредите.
Според големината на

Пронајдете не на следниве мрежи: